Miło Cię tu widzieć :)

BOHOU.PL

Sklep

SIMPLE MINI BAG XS - BLACK
WELUROWA KLASYCZNA MINI - BUTELKOWA ZIELEŃ
BUCKET TOREBKO - PLECAK - BLACK
MOON KAJA - BLACK

SKLEP INTERNETOWY Z TOREBKAMI, PLECAKAMI I KOSMETYCZKAMI.
Jesteśmy producentem torebek damskich. Szyjemy w Polsce we współpracy z najlepszymi krawcowymi. Starannie dobieramy wszystkie materiały i dodatki. Głównymi materiałami, z których szyjemy to wodoodporny, bardzo wytrzymały welur oraz najlepszej jakości eko skóry. U nas “zaprojektujesz swoją wymarzoną torebkę damską. Niebawem wprowadzimy również coś dla Panów.
TOREBKI DAMSKIE – DUŻY WYBÓR KOLORÓW I MATERIAŁÓW.
U nas znajdziesz niemal każdy kolor torebki. Od pastelowych odcieni – po brązy, czernie itp. Mamy wzornik materiałów z naszej pracowni. Każdy model torebki, plecaka, kosmetyczki możemy uszyć ze wzornika. Wystarczy dać nam znać w uwagach do zamówienia. W swojej ofercie mamy małe torebki, średnie i duże. Mamy w swojej ofercie również torby na laptopa w pięknych pastelowych kolorach. Znajdziesz również ETUI na tablet, MacBooka oraz laptopa.

PRODUCENT TOREBEK DAMSKICH. Jako, że torebki szyjemy na zamówienie – każdą torebkę możesz zmodyfikować. Chcesz trochę większy model? Nie ma problemu! Daj nam o tym znać. Chcesz dłuższą rączkę? Żadek problem. Chcesz w wybranym modelu zamek? Daj nam znać! Wszystko jest możliwe, bo torebki szyjemy na Twoje zamówienie. Często wychodzimy na przeciw naszym klientkom i staramy się wprowadzać nowości zgodnie z Waszymi prośbami. Jeśli masz jakąś sugestię – BARDZO CHĘTNIE jej wysłuchamy. Jesteśmy tu dla Was. 

TOREBKI DOSTĘPNE “NA JUŻ”. Z myślą o tych niecierpliwych – wprowadziliśmy kategorię DOSTĘPNE OD RĘKI. Te torebki wysyłamy w ciągu 24-48 h.